LECHLER

Firma LECHLER Logo LechlerGmbH je rodinná firma se sídlem v Německém Metzingenu. V roce 1879 ji založil Paul Lechler. Tehdy se věnovala prodeji technických výrobků.
Po během první světové války a bezprostředně po ní firma přešla na vlastní výrobu výrobků jako jsou ochranné nátěry, těsnění pro automobilový průmysl a trysky pro rozprašování kapaliny. Postupně se firma specializovala na trysky, které prodávala pro široké spektrum průmyslu. V roce 1961 se firma rozdělila na samostatné závody: Lechler Bautenschutz Chemie KG (nynější Sika Chemie jako část švýcarské firmy Sika AG), Lechler Dichtungswerke KG (nynější ElringKlinger AG, jejíž většinový podíl vlastní rodina Lechler) a Lechler Apparatebau KG (současný Lechler GmbH, který je do současné doby vlastněn rodinou Lecher).
V současné době se firma LECHLER GmbH zabývá produkcí rozprašovacích trysek z různých materiálů pro průmysl, zemědělství i trysky používané v technice pro ochranu životního prostředí.
Firma LECHLER GmbH patří mezi nejvýznamnější výrobce trysek na světě. Na šesti místech na světě zaměstnává více než 600 zaměstnanců.

V oblasti zemědělské techniky je společnost dobře známa svou kvalitní výrobou postřikovacích trysek, kde jednotlivé trysky mají za úkol přesně a rovnoměrně pokrýt cílovou plochu postřikem nebo hnojivem. LECHLER se zaměřuje také na trysky, které snižují úlet - takzvané nízkoúletové trysky. V této oblasti již dosáhl mnoha úspěchů a ve svém portfoliu má velké množství trysek, které splňují nejvyšší normy německého kontrolního institutu pro 90% úlet.

Firma Lechler

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

POSTŘIKOVAČE MGM

MGM Holešov

 
Váš košík je zatím prázdný...
Najdi v eshopu
Stiskni pro hledání
Certifikát ISO 9001:2015 Certifikát ISO 9001:2015

Firma MGM a.s. úspěšně prošla certifikací ISO dle normy ISO 9001:2015.

Dynajet - plně automatizovaný postřikovací systém Dynajet - plně automatizovaný postřikovací systém

DYNAJET od firmy TeeJet mění zažitá pravidla postřikování.

Změna telefonních čísel. Změna telefonních čísel.

Od 1.4. 2020, rušíme telefonní čísla pevných linek. Pro aktuální seznam telefonních čísel do naší firmy, přejděte do kontaktů.

Nová GPS navigace Matrix 430VF od společnosti TeeJet Nová GPS navigace Matrix 430VF od společnosti TeeJet

Matrix 430VF je speciálně určena pro potřeby pěstitelů vinic a sadů. Matrix 430VF vám pomůže najít řádky, které jste vynechali nebo neobhospodařili a to ve dne i v noci. Systém lze použít pro následující operace: postřik, sklizeň, zpracování půdy, prořezávání.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Tel.: 734 575 148
Email:
Web: MGM - zemědělské trysky
© MGM - zemědělské trysky

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.