LECHLER

Firma LECHLER Logo LechlerGmbH je rodinná firma se sídlem v Německém Metzingenu. V roce 1879 ji založil Paul Lechler. Tehdy se věnovala prodeji technických výrobků.
Po během první světové války a bezprostředně po ní firma přešla na vlastní výrobu výrobků jako jsou ochranné nátěry, těsnění pro automobilový průmysl a trysky pro rozprašování kapaliny. Postupně se firma specializovala na trysky, které prodávala pro široké spektrum průmyslu. V roce 1961 se firma rozdělila na samostatné závody: Lechler Bautenschutz Chemie KG (nynější Sika Chemie jako část švýcarské firmy Sika AG), Lechler Dichtungswerke KG (nynější ElringKlinger AG, jejíž většinový podíl vlastní rodina Lechler) a Lechler Apparatebau KG (současný Lechler GmbH, který je do současné doby vlastněn rodinou Lecher).
V současné době se firma LECHLER GmbH zabývá produkcí rozprašovacích trysek z různých materiálů pro průmysl, zemědělství i trysky používané v technice pro ochranu životního prostředí.
Firma LECHLER GmbH patří mezi nejvýznamnější výrobce trysek na světě. Na šesti místech na světě zaměstnává více než 600 zaměstnanců.

V oblasti zemědělské techniky je společnost dobře známa svou kvalitní výrobou postřikovacích trysek, kde jednotlivé trysky mají za úkol přesně a rovnoměrně pokrýt cílovou plochu postřikem nebo hnojivem. LECHLER se zaměřuje také na trysky, které snižují úlet - takzvané nízkoúletové trysky. V této oblasti již dosáhl mnoha úspěchů a ve svém portfoliu má velké množství trysek, které splňují nejvyšší normy německého kontrolního institutu pro 90% úlet.

Firma Lechler

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

POSTŘIKOVAČE MGM

MGM Holešov

 
Váš košík je zatím prázdný...
Najdi v eshopu
Stiskni pro hledání
Výhody FD trysky pro kapalná hnojiva Výhody FD trysky pro kapalná hnojiva

FD trysky poskytují optimální rozptyl hnojiva a tím i velmi dobrou ochranu rostlin před popálením. Viz. tabulka.

Kalkulátor trysek Kalkulátor trysek

Pro zjednodušení výpočtu velikosti trysek je tu pro vás nová aplikace: Kalkulátor trysek. Nový online kalkulátor umožňuje rychlý a snadný výběr optimálního typu a velikosti trysky pro odpovídající postřik.

Katalog k objednávce Katalog k objednávce

Pokud máte zájem o katalog zdarma k vašemu nákupu, připište to prosím do poznámky k vaší objednávce.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Tel.: 734 575 148
Email:
Web: MGM - zemědělské trysky
© MGM - zemědělské trysky

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.